Tenda G1008D

8 x
Podporované rychlosti
10/100/1000 Mb/s
management

Popis produktu: 8portový gigabitový switch G1008D výrobce Tenda Technologies, založený na chipsetu Vitesse, plně podporuje standardy 802.3, 802.3u a 802.3ab a je určený pro použití v domácnostech a menších firmách. Tenda G1008D přepíná data v síti pomocí 8 portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s a automatickou detekcí rychlosti. Auto MDI/MDIX na každém z portů. Přepojování uzlů v režimu Store-and-Forward. Integrovaná přepěťová ochrana. Zařízení je napájeno externím zdrojem. Plastový obal.

Součástí balení je český návod.

Technické parametry:

• Výška x šířka x hloubka (mm): 31 x 172 x 111
  • Hmotnost: 0,25
  • Výrobce chipsetu : Vitesse
  • Pracovní teplota : 0° až 40°C

Nejnovější ovladače, firmware a návody naleznete na webu http://www.tenda.cz

doporučuji vzhledem k poměru cena a kvalita

• Jednoduchá instalace
    • Zatím žádné

• - době nákupu nejlevnější Gbit switch
    • - nic
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Bezproblémový produkt, splňuje přesně to, co nabízí.
    • Žádné

Dobrá koupě pro každého, kdo hledá nový switch.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Výborný dosah v otevřené dispozici, poměrně jednoduchá správa, velmi stabilní.
    • Malý dosah v členité dispozici (z předsíně nepokryje terasu - vzdálenost cca 8m - 2 dipoziční ohyby a pouze izoolační dvojsklo - po přemístění do obýváku pokrývá byt i celou zahradu).

Velmi dobrá uživatelská pohoda, ve větších bytech nedostatečný výkon.

• , zakoupeno v NETRA.CZ

• nejnizsi cena za osmiportovy gigabitovy switch
    • plastovy vyrobek, ale nicemu to nejak zvlast nevadi

hledal jsem nejakou nahradu za 100megovy switch, chtel jsem neco levneho a funkcniho, na znacku jsem nekoukal.

• -cena
    • -možnost montáže na zeď
    • -rozdílná indikace 100Mb a 1Gb připojení (oranžová, zelená)
    • -vysoká reélná stahovací rychlost (naměřil jsem cca 900Kb/s)
    • -spotřeba kolem 5-8W
    • -trochu topí, ale nic extrémního
    • -nepodporuje QoS

S ohledem na cenu a jeho provozních vlastnostech je to podle mého soudu naprosto ideální switch pro domácnost a menší kanceláře.

Mám ho namontovaný na zďi, takže mi nepřekáží někde pod stolem a nebrání v úklidu, nebo nezabírá zbytečně místo na pracovním stole.

Mě osobné výrazně pomohl při plynulostí přehrávání 3D HD videa, které přes DLNA streamuji do televize. Dříve na 100Mb routeru docházelo obcas k zamrzání orazu, nebo kostičkování. Po výměně jsem se s tím již nsetkal.

Pokud někdo váháte, jestli ušetřit za 100Mb switch, tak Vám řikám že se to nevyplatí, já jsem naprosto spkojen!